Gmina Regnów

Odnośniki

Data

Niedziela 18 Kwietnia 2021

Imieniny

Alicji, Bogusławy, Apoloniusza

Wyszukiwarka

Odnośniki

Odnośnik

Treść

Uroczystość z okazji Dnia Matki w 2009 roku


Dnia 26.05.2009 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Spotkanie integracyjne zorganizowały Kobiety z KGW Regnów przy wsparciu Gminnej Biblioteki Publicznej w Regnowie. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Regnów Tomasz Wojdalski. Całą uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego oraz mali aktorzy z klasy IIIb z Zespołu Szkół w Regnowie.

128.jpg

Zobacz GALERIĘ


Wyjazd do Chełmna

W dniach 13-14 czerwca 2009 r, uczestnicy zajęć muzycznych realizowanych w ramach środków PPWOW uczestniczyli w wycieczce do Chełmna i byli obserwatorami ogólnopolskiego przeglądu amatorskich orkiestr dętych. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i zapału do podwyższania swoich umiejętności muzycznych.

124.jpg

Zobacz GALERIĘ


Dzień Kobiet

Fotogaleria "Dzień Kobiet" 2009

85.jpg  DZIEŃ KOBIET


Muzyka łączy pokolenia


Gminna Biblioteka Publiczna w Regnowie wzięła udział w ogłoszonym przez Urząd Gminy w Regnowie Konkursie na Usługi Integracji Społecznej i złożyła  ofertę na realizację usług:

    1. Zorganizowanie i prowadzenie zajęć muzycznych dla dzieci i młodzieży (utworzenie sekcji młodzieżowej orkiestry dętej) w tym zapewnienie uczestnictwa w różnego rodzaju imprezach lokalnych, powiatowych, wojewódzkich oraz zapewnienie wyjazdu na Krajowy Przegląd Orkiestr.

    2. Zwiększenie integracji społecznej w Gminie Regnów poprzez organizowanie różnego rodzaju imprez: minimum 2 imprez okolicznościowych w gminie dla min. 20 osób oraz zorganizowanie min. 2 wyjazdów np. do kina, teatru lub wyjazdów studyjnych min. dla 20 osób.

Realizację usług ujęto w dwóch projektach „MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA”, „AKTYWNI RAZEM”. Realizacja zadań projektów odbędzie się w oparciu
o złożoną ofertę techniczną.
W ramach projektu MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA 18-osobowa grupa dzieci i młodzieży uczestniczy od marca 2009 r. w zajęciach muzycznych nauki gry na instrumentach dętych. Instruktorem zajęć jest p. Józef Nagórski - doświadczony kapelmistrz orkiestr dętych. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.
Zgodnie z oferta projektu AKTYWNI RAZEM 10 marca 2009 r. odbyło się spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły kobiety z Kola Gospodyń Wiejskich, oraz zaproszeni goście. W ramach spotkania odbył się wykład na temat „Produkty regionalne i tradycyjne” wygłoszony przez przedstawicielkę ODR w Rawie Mazowieckiej.
ZOBACZ FOTOGALERIĘ
120.jpg

Odnośnik

Banery