Gmina Regnów

Odnośniki

Data

Czwartek 13 Grudnia 2018

Imieniny

Łucji, Otylii, Lucji

Wyszukiwarka

Odnośniki

Odnośnik

Treść

WARSZTATY W RAMCH PROJEKTU GOOGLE INTERNETOWE REWOLUCJE

Szanowni Państwo,

to już kolejna edycja projektu Google Internetowe Rewolucje, który ma na celu wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Polega on na tym, że dedykowany doradca Internetowych Rewolucji spotyka się z przedsiębiorcami, by wraz z nimi przeanalizować konkretne działania w internecie. Na podstawie tej analizy przygotowywany jest plan indywidualnych działań, pozwalający przedsiębiorcom skuteczniej eksponować i rozwijać ich biznes w sieci.

Ponadto uczestnicy spotkania zorganizowanego przez Centrum Innowacji Biznesowej będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą bonów rozwojowych, które przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć na szkolenia, kursy i studia podyplomowe dla swoich pracowników i/lub dla siebie. Podczas networkingu zapraszamy do rozmowy z operatorami bonów.

Dodatkowo podczas spotkania odbędzie się prezentacja narzędzi wsparcia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, którą przedstawi Doradca Biznesu Centrum Innowacji Biznesowej,

Warsztaty odbędą się 13 grudnia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury przy ul. Krakowska 6C w Rawie Mazowieckiej o godz. 10:00.

Spotkanie jest bezpłatne ale obowiązują zapisy: https://cib.lodzkie.pl/zrewolucjonizuj-swoja-firme-x/

Na wydarzenie zaprasza Centrum Innowacji Biznesowej.

 

Spotkanie dla mieszkańców Program Priorytetowy „CZYSTE POWIETRZE”

Spotkanie dla mieszkańców

 Program Priorytetowy „CZYSTE POWIETRZE”

 

Wójt Gminy Regnów informuje, że 03.10.2018r. o godzinie 18:00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Regnowie organizowane jest spotkanie informacyjne mające na celu zaprezentowanie programu „Czyste powietrze” realizowanego przez Ministerstwo Środowiska.

Jest to program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery wytwarzanych przez instalacje grzewcze jednorodzinnych budynków mieszkalnych. W ramach realizacji programu możliwe będą między innymi: zakupy kotłów niskoemisyjnych na paliwa stałe, systemów ogrzewania elektrycznego, kotłów olejowych, kotłów gazowych kondensacyjnych, pomp ciepła odbierających ciepło z powietrza, pomp ciepła odbierających ciepło z gruntu lub wody wraz z przyłączami. Dofinansowaniem objęta będzie także termomodernizacja budynków mieszkalnych i wymiana stolarki zewnętrznej.

Pomoc udzielana będzie w formie dotacji i/lub pożyczek za pośrednictwem Wojewódzkiego Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Wszystkich zainteresowanych przedmiotowym Programem zapraszam na spotkanie.

 

                                       Wójt Gminy Regnów

                                          /-/ Tomasz Wojdalski

Debata w ramach programów 'Razem Bezpieczniej" i "Dzielnicowy bliżej nas"

W ramach programów „Razem Bezpieczniej" i „Dzielnicowy bliżej nas" Komendant Powiatowy Policji w Rawie Mazowieckiej organizuje debatę dla mieszkańców powiatu pod hasłem „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ".

Do udziału w tym przedsięwzięciu jako prelegenci zaproszeni zostali, oprócz policjantów przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej, Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Tematyka wystąpień będzie obejmowała szeroko rozumiane bezpieczeństwo z powiecie. W związku z tym zapraszamy do udziału w debacie, która odbędzie się dnia 24 kwietnia 2017 roku w godzinach 10.00-13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej.

 

Odnośnik

Banery