Gmina Regnów

Odnośniki

Data

Niedziela 25 Października 2020

Imieniny

Darii, Bonifacego, Ingi

Wyszukiwarka

Odnośniki

Odnośnik

Treść

Spotkanie dotyczące fotowoltaiki

W Świetlicy Środowiskowej w Regnowie 04.09.2020 r. (piątek) o godzinie 16.00 odbędzie się bezpłatne spotkanie dotyczące fotowoltaiki. Konferencje poprowadzi przedstawiciel firmy  PV Poland, jej głównym tematem  będzie wykorzystywanie energii słonecznej. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

 

INFORMACJA

Urząd Gminy w Regnowie uprzejmie informuje, że na podstawie Zarządzenia Nr 16/2020 Wójta Gminy Regnów z dnia 17 lipca 2020 roku w sprawie ustalenia dodatkowych dni wolnych od pracy w 2020 roku przysługujących w zamian za święta przypadające w sobotę, dzień 14 sierpnia 2020 roku (piątek) jest dniem wolnym od pracy.

Z tego względu w tym dniu Urząd Gminy w Regnowie będzie nieczynny.

 

  • -
  • -

Wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego

Komunikat

  • -

Apel Głównego Inspektora Sanitarnego w związku z występowaniem koronawirusa w Polsce

https://gis.gov.pl/aktualnosci/apel-glownego-inspektora-sanitarnego-w-zwiazku-z-wystepowaniem-koronawirusa-w-polsce/

Rozliczenie PIT "PITax.pl, wspieraj lokalnie"

 

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki https://www.pitax.pl/  w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych https://www.iwop.pl/

Artykuł dotyczący podsumowania działań LGD Kraina Rawki w 2018 roku

Badania satysfakcji klienta z oferowanych przez Urząd Gminy Regnów e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych.

"Zachęcamy do wypełnienia, ankiety dotyczącej badania satysfakcji klienta z oferowanych przez Urząd Gminy Regnów e-usług z zakresu podatków i opłat lokalnych. Badanie jest prowadzone w ramach projektu " Utworzenie zintegrowanego systemu zarządzania usługami administracyjnymi " współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER), II Osi Priorytetowej Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działania 2.18 Wysokiej jakości usługi administracyjne.

Poniżej link do ankiety"

 

 

https://goo.gl/forms/zNc4t1eqLsB2VuRB2

 

 

 

 

 

WARSZTATY W RAMCH PROJEKTU GOOGLE INTERNETOWE REWOLUCJE

Szanowni Państwo,

to już kolejna edycja projektu Google Internetowe Rewolucje, który ma na celu wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Polega on na tym, że dedykowany doradca Internetowych Rewolucji spotyka się z przedsiębiorcami, by wraz z nimi przeanalizować konkretne działania w internecie. Na podstawie tej analizy przygotowywany jest plan indywidualnych działań, pozwalający przedsiębiorcom skuteczniej eksponować i rozwijać ich biznes w sieci.

Ponadto uczestnicy spotkania zorganizowanego przez Centrum Innowacji Biznesowej będą mogli zapoznać się z aktualną ofertą bonów rozwojowych, które przedsiębiorca będzie mógł przeznaczyć na szkolenia, kursy i studia podyplomowe dla swoich pracowników i/lub dla siebie. Podczas networkingu zapraszamy do rozmowy z operatorami bonów.

Dodatkowo podczas spotkania odbędzie się prezentacja narzędzi wsparcia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, którą przedstawi Doradca Biznesu Centrum Innowacji Biznesowej,

Warsztaty odbędą się 13 grudnia 2018 r. w Miejskim Domu Kultury przy ul. Krakowska 6C w Rawie Mazowieckiej o godz. 10:00.

Spotkanie jest bezpłatne ale obowiązują zapisy: https://cib.lodzkie.pl/zrewolucjonizuj-swoja-firme-x/

Na wydarzenie zaprasza Centrum Innowacji Biznesowej.

 

Odnośnik

Banery