Gmina Regnów

Odnośniki

Data

Niedziela 19 Września 2021

Imieniny

Januarego, Konstancji, Teodora

Wyszukiwarka

Odnośniki

Odnośnik

Nawigacja

 • Program Integracji Społecznej      
 • Treść

  Uroczystość z okazji Dnia Matki w 2009 roku


  Dnia 26.05.2009 r. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Spotkanie integracyjne zorganizowały Kobiety z KGW Regnów przy wsparciu Gminnej Biblioteki Publicznej w Regnowie. W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Regnów Tomasz Wojdalski. Całą uroczystość uświetnił występ chóru szkolnego oraz mali aktorzy z klasy IIIb z Zespołu Szkół w Regnowie.

  128.jpg

  Zobacz GALERIĘ


  Wyjazd do Chełmna

  W dniach 13-14 czerwca 2009 r, uczestnicy zajęć muzycznych realizowanych w ramach środków PPWOW uczestniczyli w wycieczce do Chełmna i byli obserwatorami ogólnopolskiego przeglądu amatorskich orkiestr dętych. Wszyscy wrócili pełni wrażeń i zapału do podwyższania swoich umiejętności muzycznych.

  124.jpg

  Zobacz GALERIĘ


  Dzień Kobiet

  Fotogaleria "Dzień Kobiet" 2009

  85.jpg  DZIEŃ KOBIET


  Muzyka łączy pokolenia


  Gminna Biblioteka Publiczna w Regnowie wzięła udział w ogłoszonym przez Urząd Gminy w Regnowie Konkursie na Usługi Integracji Społecznej i złożyła  ofertę na realizację usług:

      1. Zorganizowanie i prowadzenie zajęć muzycznych dla dzieci i młodzieży (utworzenie sekcji młodzieżowej orkiestry dętej) w tym zapewnienie uczestnictwa w różnego rodzaju imprezach lokalnych, powiatowych, wojewódzkich oraz zapewnienie wyjazdu na Krajowy Przegląd Orkiestr.

      2. Zwiększenie integracji społecznej w Gminie Regnów poprzez organizowanie różnego rodzaju imprez: minimum 2 imprez okolicznościowych w gminie dla min. 20 osób oraz zorganizowanie min. 2 wyjazdów np. do kina, teatru lub wyjazdów studyjnych min. dla 20 osób.

  Realizację usług ujęto w dwóch projektach „MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA”, „AKTYWNI RAZEM”. Realizacja zadań projektów odbędzie się w oparciu
  o złożoną ofertę techniczną.
  W ramach projektu MUZYKA ŁĄCZY POKOLENIA 18-osobowa grupa dzieci i młodzieży uczestniczy od marca 2009 r. w zajęciach muzycznych nauki gry na instrumentach dętych. Instruktorem zajęć jest p. Józef Nagórski - doświadczony kapelmistrz orkiestr dętych. Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem.
  Zgodnie z oferta projektu AKTYWNI RAZEM 10 marca 2009 r. odbyło się spotkanie integracyjne z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyły kobiety z Kola Gospodyń Wiejskich, oraz zaproszeni goście. W ramach spotkania odbył się wykład na temat „Produkty regionalne i tradycyjne” wygłoszony przez przedstawicielkę ODR w Rawie Mazowieckiej.
  ZOBACZ FOTOGALERIĘ
  120.jpg

  Odnośnik

  Banery