Gmina Regnów

Odnośniki

Data

Niedziela 19 Września 2021

Imieniny

Januarego, Konstancji, Teodora

Wyszukiwarka

Odnośniki

Odnośnik

Treść

Informacja w sprawie składania wniosków O USTALENIE PRAWA DO ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZEGO

Informujemy, że aby złozyć wniosek o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego w formie elektronicznej należy posiadać przynajmniej jeden z niżej wymienionych certyfikatów:

- certyfikat kwalifikowany (tzw. podpis elektroniczy)

- profil zaufany na platformie e-puap

Osoba posiadające certyfikat kwalifikowany może złożyć wniosek poprzez przesłanie wiadomości e-mail na skrzynkę poczty elektronicznej GOPS w Regnowie lub poprzez platformę e-puap.

Osoba posiadająca profil zaufany może złożyć wniosek w formie elektronicznej wyłącznie poprzez platformę e-puap.

Aby złożyć wniosek poprzez platformę epuap, należy (po zalogowaniu się), skorzystać z formularza "Pismo ogóle do podmiotu publicznego" lub "Korespondencja z urzędem". W celu zaadresowania korespondencji należy podać adres skrytki e-puap GOPS-u w Regnowie:

gopsregnow\SkrytkaESP

(system podpowiada nazwę jednostki juz podczas wpisywania znaków w polu tzw "livesearch")

Prosimy o pobranie poniżej wniosku, wypełnienie go w formie elektroniczej lub wydrukowanie, wypełenienie ręczne i zeskanowanie, a następnie dodanie go jako załącznik. Wniosek o ustalenie prawa do świadczenia musi zostać opatrzony podpisem (kwalifikowanym lub profilem zaufanym), w przeciwnym wypadku wniosek taki nie będzie rozpatrywany. GOPS w Regnowie po wpłynięciu wniosku bez podpisu nie wysyła do nadawcy prośby o uzupełenie korespondencji o podpis.

Szczegółowe informacje na temat inicjowania korespondecji z podmiotami publicznymi dostępne są w instrukcjach zawartych na platformie e-puap.

 

 

Wniosek o udzielenie prawa do zasiłku wychowawczego

Program 500+ na nowych zasadach

  • -

Odnośnik

Banery