Gmina Regnów

Odnośniki

Data

Niedziela 19 Września 2021

Imieniny

Januarego, Konstancji, Teodora

Wyszukiwarka

Odnośniki

Odnośnik

Treść

Zdalna Szkoła

  • -

        Gmina Regnów 29 maja 2020 r. przekazała Szkole Podstawowej im. Władysława Ciasia w Regnowie 20 sztuk laptopów w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu” Działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach” Dotycząca realizacji projektu grantowego pn. Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Laptopy te posłużą dzieciną oraz nauczycielom z terenu Gminy Regnów. Łączna wartość zakupionych laptopów wraz z ubezpieczeniem wynosi 44 644,57 zł brutto

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • -

 Gmina Regnów otrzymała 45 000,00zł w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”

Działania 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego Internetu o wysokich przepustowościach”

Dotycząca realizacji projektu grantowego pn.

Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”

 

 

Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem. Zamknięcie placówek oświatowych na wiele tygodni wymusiło nowe standardy prowadzenia zajęć edukacyjnych. Uczniowie zamiast w szkolnych ławach zasiadają przed monitorami komputerów. Niestety wielu z nich nie posiada dostępu do internetu lub sprzętu, na którym może realizować podstawy programowe. Zakupiony sprzęt zostanie przekazany do Szkoły Podstawowej w Regnowie w celu poprawy dostępu do zdalnego nauczania nauczycielom oraz dzieciom.

.

Odnośnik

Banery