Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Gralika przedstawia napis ,,Dobry start 300+"
  2021.09.15

  Spotkanie z pracownikiem ZUS w sprawie świadczenia Dobry start 300+

  2021.09.15

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Regnowie zaprasza mieszkańców zainteresowanych programem świadczeń Dobry Start 300+, na spotkanie z ekspertami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Spotkanie odbędzie się w dniu 20 września 2021 r., w godzinach 9.00 – 13.00, w świetlicy Urzędu Gminy w Regnowie. Pracownicy Zakładu Usług Społecznych udzielą niezbędnych informacji potencjalnym
  beneficjentom świadczenia Dobry Start 300+, założą profil na Platformie Usług Elektronicznych ZUS oraz pomogą wypełnić wniosek.
  Zainteresowanych mieszkańców spotkaniem, prosimy o przygotowanie ze sobą:
   - aktualny adres e-mail,
  - numer rachunku bankowego,
  - pełne dane szkoły, do której uczęszcza dziecko (pełna nazwa, adres)
  Jednocześnie przypominamy, że: Składanie wniosków od 1 lipca 2021 odbywa się tylko w formie elektronicznej, a obsługą w pełni zautomatyzowanego procesu zajmie się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wszyscy rodzice od 1 lipca mogą, tak jak w ubiegłych latach, składać wnioski online:
  -przez Portal informacyjno-usługowy Emp@tia
  -przez bankowość elektroniczną
  - przez portal PUE ZUS.
  Wnioski należy składać do 30 listopada. Więcej: https://www.gov.pl/web/rodzina/program-dobry-start-na-nowych-zasadach

 • Plakat przedstawia informacje o konkursie fotograficznym dla klas I-III szkoły podstawowej
  2021.09.14

  Konkurs,,Spisowy #TetrisChallenge"

  2021.09.14
  Urząd Statystyczny w Łodzi zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych do konkursu „Spisowy #TetrisChallenge”. Projekt zakłada popularyzację wiedzy na temat na Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.
  Zabawa ma za zadanie rozbudzenie kreatywności i pomysłowości uczestników, a także wytworzenie w społeczeństwie pozytywnej opinii o spisie powszechnym, zwiększenie zainteresowania dokonaniem samospisu oraz zbudowanie zaufania do rachmistrzów spisowych.
  Konkurs polega na wykonaniu zdjęcia promującego w sposób oryginalny, pomysłowy i kreatywny zagadnienia związanego z Narodowym Spisem Powszechnym Ludności i Mieszkań (np. sposoby realizacji spisu, wyposażenie rachmistrza spisowego, publikacji wyników Narodowego Spisu Powszechnego). Zdjęcie musi być zrobione z góry, a osoby i rzeczy ułożone jak klocki na planszy w popularnej grze komputerowej Tetris.
  Organizator wyłoni dziesięciu laureatów, którzy otrzymają dziecięcy Smartwatch z kamerą i lokalizatorem oraz zestaw gadżetów promujących Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021.
  Szczegóły konkursu na stronie https://lodz.stat.gov.pl/nsptetris
 • Plakat przedstawiający kobietę wyglądającą z okna pociągu
  2021.09.14

  Konkurs plastyczny oraz fotograficzny

  2021.09.14

  Uprzejmie informujemy, że Pan Grzegorz Schreiber Marszałek Województwa Łódzkiego w związku z ustanowieniem Roku 2021 jako „Europejski Rok Kolei” ogłosił dwa konkursy: Plastyczny oraz Fotograficzny. Konkurs Plastyczny Skierowany jest do Uczniów szkół podstawowych z terenu województwa łódzkiego, natomiast w konkursie Fotograficznym udział może wziąć każdy obywatel Rzeczypospolitej Polskiej lub osoba fizyczna przebywająca na terenie Województwa Łódzkiego z zamiarem pobytu stałego, w odpowiedniej kategorii wiekowej od 15 do 18 roku życia lub powyżej 18 roku życia. Zgłoszenia udziału w konkursach i Zdjęcia Konkursowe należy nadsyłać w terminie do 15 października 2021 r. do godziny 12.00.

Stronicowanie

baner toplayer
KOMUNIKAT ODNOŚNIE WODY