Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -
  2022.09.09

  Zakaz korzystania z urządzenia

  2022.09.09

  Szanowni Mieszkańcy, w związku z realizacją projektu pn.: „Budowa piramidy wspinaczkowej w Regnowie” trwają prace montażowe ww. urządzenia.

  Teren inwestycji został oznakowany taśmą budowlaną i objęty jest całkowitym zakazem wstępu osób nieupoważnionych na plac montażu (wydzielony plac przy altanie w Regnowie).

  Prosimy nie korzystać z urządzenia do czasu zakończenia prac montażowych.

  O dostępności urządzenia poinformujemy oddzielnym komunikatem.

  Gmina nie ponosi odpowiedzialności za negatywne następstwa naruszenia powyższego zakazu.

 • 2022.09.06

  KOMUNIKAT

  2022.09.06

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rawie Mazowieckiej informuje, w związku z ujawnieniem na Zalewie "TATAR" w Rawie Mazowieckiej padłych kaczek, do czasu pozyskania informacji o przyczynie tego zdarzenia zaleca nie spożywania ryb wyłowionych z rawskiego zalewu.

 • Logo z napisem dodatek węglowy
  2022.08.18

  Dodatek węglowy- ruszył nabór wniosków

  2022.08.18

  Urząd Gminy w Regnowie informuje, iż można już składać wnioski o dodatek węglowy. Zgodnie z treścią ustawy dodatek węglowy przysługuje: Osobie w gospodarstwie domowym, w przypadku gdy głównym źródłem ogrzewania gospodarstwa domowego jest kocioł na paliwo stałe, kominek, koza, ogrzewacz powietrza, trzon kuchenny, piecokuchnia, kuchnia węglowa lub piec kaflowy na paliwo stałe, zasilane paliwami stałymi, wpisane lub zgłoszone do centralnej ewidencji emisyjności budynków, o której mowa w art. 27a ust. 1 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz o centralnej ewidencji emisyjności budynków.

Stronicowanie

baner toplayer
KOMUNIKAT ODNOŚNIE WODY