Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Szkolenie e-learningowe pn. " Zarządzaniezasobami lokalnymi w oparciu o fundusz sołecki"
  2021.07.30

  Szkolenie e-learningowe pn. " Zarządzaniezasobami lokalnymi w oparciu o fundusz sołecki"

  2021.07.30

  Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie zaprasza sołtysów, rady sołeckie, radnych i pracowników UG, członków KGW i OSP oraz aktywnych mieszkańców gmin na szkolenie e-learningowe pn. „Zarządzanie zasobami lokalnymi w oparciu o fundusz sołecki”.Szkolenie odbędzie się w terminie od 2 sierpnia do 20 września 2021 roku na platformie edukacyjnej www.cdrkursy.edu.pl. Celem szkolenia jest wyposażenie uczestników w wiedzę potrzebną do wykorzystania w procesach rozwoju lokalnego w oparciu o fundusz sołecki.

   

 • Konkurs fotograficzny ,,Moja rodzina świetnie się spisuje"
  2021.07.22

  Konkurs fotograficzny ,,Moja rodzina świetnie się spisuje"

  2021.07.22

  Spisy ludności to najważniejsze badania statystyczne realizowane nie tylko w Polsce, lecz także we wszystkich krajach w Europie i na świecie. Uzyskana w nim wszechstronna i rzetelna wiedza na temat Polski i jej mieszkańców to ogromny kapitał społeczeństwa na przyszłość.

  Z okazji Narodowego Spisu Powszechnego 2021 Urząd Statystyczny w Łodzi ogłasza konkurs fotograficzny „Moja rodzina świetnie się spisuje”. Jego głównym celem jest promowanie wiedzy na temat NSP 2021, a w szczególności samopisu, jako obowiązkowej formy realizacji spisu. Daje także możliwość zaprezentowania talentu, kreatywności i pomysłowości. Zadaniem konkursowym jest wykonanie zdjęcia ilustrującego tytuł konkursu, czyli „Moja rodzina świetnie się spisuje”.

  Regulamin konkursu fotograficznego

 • Grafilka przedstawia informację o aplikacji Moja okolica
  2021.07.20

  Aplikacja Moja Okolica- bądź na bieżąco!

  2021.07.20

  Drodzy mieszkańcy, sytuacja w jakiej się teraz znajdujemy ukazuje jak ważne jest budowanie silnych więzi społecznych, wzajemne wsparcie sąsiedzkie i dostęp do rzetelnych informacji. Z myślą o tym,  wdrażamy dedykowaną aplikację, która będzie w stanie zapewnić wspomniane wyżej funkcje a do tego stanie się narzędziem ułatwiającym wszystkim funkcjonowanie w naszej gminie. Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi funkcjonalnościami aplikacji i jej instalacji. Wszystkie oferowane funkcjonalności i korzystanie z usług jest nieodpłatne.

 • ,,Dobry start" od 1 lipca
  2021.07.15

  Zmiany w programie ,,Dobry start" od 1 lipca 2021 r.

  2021.07.15

  Od 1 lipca br. zmieniły się zasady naboru wniosków o przyznanie świadczenia dobry start. Począwszy od najbliższego roku szkolnego 2021/2022, świadczenie dobry start będzie przyznawał i wypłacał Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wnioski  drogą online  można składać, tak jak w latach ubiegłych od 1 lipca do 30 listopada przez Portal informacyjno-usługowy Emp@tia na stronie https://empatia.mpips.gov.pl/, przez bankowość elektroniczną lub portal PUE ZUS. Więcej informacji na stronie Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej

Stronicowanie