Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Logo Instytutu Meteorologii
  2022.07.01

  Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 52

  2022.07.01

  Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu do 40 mm, lokalnie do 50 mm, oraz porywy wiatru do 100 km/h, lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad...

 • Prace termomodernizacyjne Budynku SP i Urzędu
  2022.06.29

  Prace termomodernizacyjne budynku SP i Urzędu

  2022.06.29

  Szanowni Mieszkańcy,

  informujemy, że Gmina Regnów realizuje projekt „Termomodernizacja kompleksu budynków Szkoły Podstawowej i Urzędu Gminy w Regnowie”. Inwestycja zlokalizowana jest w Regnowie -  budynek Urzędu Gminy i Szkoły Podstawowej w Regnowie. Prace polegają na dociepleniu ścian budynków, wymianie stolarki okiennej, drzwiowej oraz dociepleniu stropów.

  W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi teren inwestycji został oznakowany i objęty jest całkowitym zakazem wstępu osób nieupoważnionych na plac budowy. Zakaz dotyczy całego terenu, na którym prowadzone są roboty budowlane, zarówno od wejścia głównego do Szkoły i Urzędu Gminy oraz teren od strony boiska.

  Prosimy o przestrzeganie bezwzględnego zakazu wstępu na teren budowy.

  Gmina nie ponosi odpowiedzialności za negatywne następstwa naruszenia powyższego zakazu.

 • Przygoda z Tatą
  2022.06.15

  Przygoda z Tatą

  2022.06.15

  Już 19 czerwca w Łodzi odbędzie się gra miejska pod nazwą „Przygoda z Tatą”. Rodzinne wydarzenie wystartuje o godzinie 10:00, a start i meta znajdować się będą w Parku Poniatowskiego. Dzięki zabawie tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi, które wezmą w niej udział. Na uczestników czekają zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności i niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin bezpłatnej imprezy.Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Do teamu mogą dołączyć również mamy.

 • Wyłączenie z dopłat dla nieruchomości objętych przebiegiem gazociągu
  2022.05.31

  Wyłączenie z dopłat dla nieruchomości objętych przebiegiem gazociągu

  2022.05.31

  Firma Romgos Gwiazdowscy sp. z o.o. działając w imieniu Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ -SYSTEM S.A. oddział w Tarnowie, jako Wykonawca Robót Budowlanych przedstawia zestawienie powierzchni pasa budowlano-montażowego do wyłączenia z dopłat dla nieruchomości w gminie Regnów objętych przebiegiem inwestycji ,,Budowa gazociągu w/c MOP 8,4 MPa DN 1000 relacji Gustorzyn- Wronów, ETAP III Rawa Mazowiecka-Wronów odcinek realizacji nr 3 i 4 o łącznej długości ok. 154 km stanowiącego część inwestycji pn. ,,Budowa gazociągu Wronów – Odolanów wraz z infrastrukturą towarzyszącą niezbędną do jego obsługi na terenie województw lubelskiego, mazowieckiego, łódzkiego i wielkopolskiego.
  Jednocześnie informuje, że dla zainteresowanych właścicieli działek istnieje możliwość wglądu do protokołów opisujących stan nieruchomości przed rozpoczęciem prac budowlanych w biurze budowy Romgos Gwiazdowscy sp . z o.o.

Stronicowanie