Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Flaga Ukrainy
  2022.03.08

  Ulotki informacyjne dla uchodźców z Ukrainy

  2022.03.08

   W ulotce znajdują się podstawowe wiadomości o punktach recepcyjnych, opiece medycznej, edukacji dla dzieci, a także o możliwości poszukiwania pracy oraz legalizacji pobytu wraz z telefonami i adresami internetowymi, pod którymi można uzyskać więcej informacji...

 • Logo akcji Masz Głos
  2022.03.03

  Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos!

  2022.03.03

  Ruszyły zapisy do akcji Masz Głos Fundacji Batorego w edycji 2022. Do ogólnopolskiej akcji mogą zgłaszać się organizacje społeczne i grupy nieformalne z całego kraju, które działają dla lokalnych środowisk. Akcja Masz Głos wesprze ich w tym, aby swoje działania zrealizowali ze współpracy z miejscowymi władzami i mieszkańcami. Zgłoszenia do poniedziałku 14 marca przez formularz. Udział w projekcie trwa 10 miesięcy i jest całkowicie bezpłatny. W finalne najlepiej zrealizowane inicjatywy mają szansę na nagrodę Super Samorząd i Super Głos.

 • Flaga Ukrainy
  2022.03.01

  POMOC DLA UCHODŹCÓW Z UKRAINY

  2022.03.01

  Mieszkańcy Gminy Regnów!
  W związku z tragicznymi wydarzeniami na Ukrainie organizujemy dla Ukraińskich uchodźców zbiórkę najpotrzebniejszych rzeczy. W chwili obecnej najpilniejszą potrzebą są miejsca noclegowe. Apelujemy do wszystkich mieszkańców i przedsiębiorców  z terenu gminy o zgłoszenie chęci i możliwości zakwaterowania rodzin z Ukrainy. Zgłoszenia przyjmowane będą w Urzędzie Gminy w Regnowie, osobiście lub pod numerem telefonu (46) 813-16-23wew.5. W przypadku przyjęcia uchodźców również bardzo proszę o poinformowanie o tym fakcie tutejszy Urząd Gminy.

 • Obrazek przedstawiający biało-czarnego psa
  2022.02.17

  NIE KUPUJ – ADOPTUJ !

  2022.02.17

  Pies to wspaniały, wierny towarzysz i oddany członek rodziny. Warto przyjąć pod swój dach tego przyjaznego czworonoga, który wypełni dom ciepłem i radością. Poszukujemy osób chętnych do adopcji bezdomnych zwierząt znalezionych na terenie naszej gminy. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy pod numerem telefonu 46 813 16 23 (wew. 6) oraz ze Schroniskiem „Ostatnia Szansa”  509 201 457. Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym, odrobaczone oraz wysterylizowane. Szczegóły i prezentacje czworonogów które aktualnie oczekują na nowy dom znajdą Państwo w galerii  "Psy do adopcji".

Stronicowanie

baner toplayer
Baner porzedstawia informację o konultacjach społecznych w zakresie Strategii Gminy Regnów