Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Znak przedstawiający roboty drogowe
  2021.12.01

  Remont parkingu przy Urzędzie Gminy

  2021.12.01

  W związku z remontem parkingu przy budynku Urzędu Gminy  informujemy, iż w dniu  02 grudnia 2021 parking będzie nieczynny.

  Za utrudnienia przepraszamy.

 • Napis ważne
  2021.11.30

  Komunikat dla interesariuszy budowy gazociągu

  2021.11.30

  Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., jako inwestor budowy gazociągu Gustorzyn-Wronów Etap III Rawa Mazowiecka – Wronów informuje, że od grudnia br. rozpoczyną sie prace ziemne przy realizacji tego projektu. Trasa gazociągu o długości 154 km będzie przebiegała przez obszar piętnastu gmin w trzech województwach: łódzkim, mazowieckim i lubelskim. Generalnym wykonawcą robót budowlanych jest Konsorcjum ROMGOS Sp. z o.o. ENGINEERING Sp. k. oraz ROMGOS Gwiazdowscy Sp. z o.o.                   

 • Plakat informujący i terminie naboru wniosków
  2021.11.26

  Rusza pomoc na inwestycje w lasach prywatnych

  2021.11.26

  ARiMR rozpoczęła przyjmowanie wniosków od zainteresowanych inwestowaniem w lasy. Pomoc dostępna w ramach „Wsparcia na inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartość dla środowiska” finansowana jest z budżetu PROW 2014-2020 i można się o nią starać do końca roku. Dofinansowanie jest przeznaczone dla posiadaczy lasów prywatnych i obejmuje inwestycje w drzewostany w wieku od 11 do 60 lat, dla których opracowany jest Uproszczony Plan Urządzenia Lasu lub dla których zadania z zakresu gospodarki leśnej określa decyzja starosty.

 • Wójt Gminy Mariusz Cheba, Senator RP Rafał Ambrozik
  2021.11.24

  Gmina Regnów otrzymała środki z Rządowego Funduszu

  2021.11.24

  Gmina Regnów pozyskała środki  z Rządowego Funduszu Inwestycji Strategicznych -  Polski Ład na inwestycje drogowe, wodno-kanalizacyjne, modernizacje oświetlenia, termomodernizacje kompleksu budynków w wysokości  4 367 092,74 zł . Dziękujemy Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu  za przyznanie środków dla naszej gminy. Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich parlamentarzystów z naszego okręgu wyborczego, a w szczególności do Posła Grzegorza Wojciechowskiego, Senatora Rafała Ambrozika oraz Posła Roberta Telusa za zaangażowanie i pomoc w pozyskaniu funduszy dla naszego samorządu

Stronicowanie

baner toplayer
Baner porzedstawia informację o konultacjach społecznych w zakresie Strategii Gminy Regnów