
Informacja
Sadownicy, u których wystąpiły przymrozki wiosenne, powinni niezwłocznie zgłosić ten fakt do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) jako siłę wyższą, jeśli szkody uniemożliwiają im wywiązanie się z zobowiązań podjętych wobec ARiMR Termin na złożenie oświadczenia o wystąpieniu siły wyższej lub nadzwyczajnych okoliczności, które zawiera opis sprawy, uzasadnienie oraz niezbędne dokumenty, to 15 dni roboczych od daty pozwalającej na poinformowanie o zdarzeniu. Więcej informacji na stronie internetowej Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa https://www.gov.pl/web/arimr/zglaszanie-strat-po-przymrozkach-w-sadach
