Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • 2024.05.15

  Aktualizacja Uproszczonych Planów Urządzenia Lasu

  2024.05.15

  Starostwo Powiatowe w Rawie Mazowieckiej informuje, iż AGENCJA „CEZAR” PRACOWNIA URZĄDZANIA LASU Cezary Piotrkowicz, z siedzibą w Mińsku Mazowieckim przy ul. Bocznej 28, reprezentowana przez Pana Cezarego Piotrkowicza, będzie prowadzić prace terenowe w zakresie aktualizacji Uproszczonych Planów Urządzenia Lasu i Inwentaryzacji Stanu Lasów na terenie obrębów: Kazimierzów, Regnów, Nowy Regnów, Annosław, Rylsk, Rylsk Duży, Sławków, Rylsk Mały, Sowidół, Wólka Strońska, Podskarbice Szlacheckie, Podskarbice Królewskie.

 • Logo LGD Kraina Rawki
  2024.05.07

  Najpiękniej Umajone

  2024.05.07

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Rawki" zaprasza mieszkańców, sołectwa i organizacje pozarządowe do udziału w Konkursie  „Najpiękniej Umajone” na najpiękniej ozdobione przydrożne kapliczki i krzyże, które stanowią nieodłączny elementem krajobrazu polskiej wsi. Zgłoszenia do konkursu należy przesłać na adres biuro@krainarawki.eu  lub dostarczyć do siedziby LGD "Kraina Rawki" do 17 maja 2024 roku. Na zwycięzców czekają nagrody!!! Szczegóły udziału w konkursie  na stronie: https://www.krainarawki.eu/zapraszamy-do-konkursu-najpiekniej-umajone/

   

 • Logo Krainy Rawki
  2024.04.12

  Działaj Lokalnie 2024

  2024.04.12

  Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Rawki" zaprasza organizacje pozarządowe i grupy nieformalne do składania wniosków w nowym konkursie grantowym „Działaj Lokalnie 2024”. Nabór wniosków rozpocznie się 15 kwietnia 2024 r. Szczegóły Konkursu na stronie: https://www.krainarawki.eu/nabor-wnioskow-na-dzialaj-lokalnie-2024/ W związku z naborem wniosków, zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie informacyjne poświęcone zasadom konkursu „Działaj Lokalnie”.

Stronicowanie