Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • Ankieta w sprawie opracowania Strategii Rozwoju Gminy Regnów na lata 2023-2030
  2022.07.05

  Ankieta w sprawie Strategii Rozwoju Gminy Regnów na lata 2023-2030

  2022.07.05

  Szanowni mieszkańcy Gminy Regnów,

  Uprzejmie informujemy, że na mocy Uchwały nr XXXI/193/22 Rady Gminy Regnów z dnia 8 kwietnia 2022 r. przystąpiliśmy do opracowania Strategii Rozwoju Gminy Regnów  na lata 2023-2030, której celem jest analiza mocnych i słabych stron gminy oraz weryfikacja potrzeb i potencjałów rozwojowych na najbliższe lata.

  Strategia rozwoju gminy jest dokumentem określającym kierunki i obszary rozwoju Gminy, jakie stawiać będą przed sobą władze lokalne przez najbliższe kilka lat. Strategia stanowi całościową koncepcję zarządzania rozwojem Gminy i jest elementem dopełniającym funkcjonowanie i zrównoważony rozwój danego obszaru. Strategia wskazuje najważniejsze do rozwiązania problemy społeczne, gospodarcze, przestrzenne i infrastrukturalne, na których powinna być skoncentrowana uwaga władz gminy. Celem jest zatem wspólne wytyczenie nowych kierunków, które pozwolą na dynamiczny i zrównoważony rozwój gminy w perspektywie do 2030 r.

   

   

 • Logo Instytutu Meteorologii
  2022.07.01

  Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 52

  2022.07.01

  Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu do 40 mm, lokalnie do 50 mm, oraz porywy wiatru do 100 km/h, lokalnie do 110 km/h. Miejscami grad...

 • Prace termomodernizacyjne Budynku SP i Urzędu
  2022.06.29

  Prace termomodernizacyjne budynku SP i Urzędu

  2022.06.29

  Szanowni Mieszkańcy,

  informujemy, że Gmina Regnów realizuje projekt „Termomodernizacja kompleksu budynków Szkoły Podstawowej i Urzędu Gminy w Regnowie”. Inwestycja zlokalizowana jest w Regnowie -  budynek Urzędu Gminy i Szkoły Podstawowej w Regnowie. Prace polegają na dociepleniu ścian budynków, wymianie stolarki okiennej, drzwiowej oraz dociepleniu stropów.

  W związku z prowadzonymi pracami budowlanymi teren inwestycji został oznakowany i objęty jest całkowitym zakazem wstępu osób nieupoważnionych na plac budowy. Zakaz dotyczy całego terenu, na którym prowadzone są roboty budowlane, zarówno od wejścia głównego do Szkoły i Urzędu Gminy oraz teren od strony boiska.

  Prosimy o przestrzeganie bezwzględnego zakazu wstępu na teren budowy.

  Gmina nie ponosi odpowiedzialności za negatywne następstwa naruszenia powyższego zakazu.

 • Przygoda z Tatą
  2022.06.15

  Przygoda z Tatą

  2022.06.15

  Już 19 czerwca w Łodzi odbędzie się gra miejska pod nazwą „Przygoda z Tatą”. Rodzinne wydarzenie wystartuje o godzinie 10:00, a start i meta znajdować się będą w Parku Poniatowskiego. Dzięki zabawie tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi, które wezmą w niej udział. Na uczestników czekają zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności i niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin bezpłatnej imprezy.Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Do teamu mogą dołączyć również mamy.

Stronicowanie